"Prieka Vēsts"

Cēsu kristiešu draudze

Svētdienskola

Par svētdienskolu:IMG-20160721-WA0036

Dievkalpojumā slavēšanas laikā bērni atrodas kopā ar vecākiem zālē. Pēc slavēšanas ir viņu īpašais laiks – draudze ar lūgšanu bērnus svētī, un tad viņi dodas uz svētdienskolas nodarbībām dažādās vecuma grupās: no 3 – 6 g.v., no 7 – 10 g.v. un pusaudži no 11 – 14 gadu vecumam.

Nodarbību mērķis ir palīdzēt bērniem iepazīt Dievu, Kurš mīl un rūpējas par viņiem. Tas notiek caur stāstiem, spēlēm, attēliem. Bērni mācās mīlēt un cienīt sevi un apkārtējos. Svētdienskolā bērni (no 3 -10 g.v.) apgūst tēmas pēc īpaši bērniem veidota mācību materiāla – grāmatiņas, kuru var iegādāties pie sv. skolas skolotājas. Bērni iepazīst Bībeli, mācās lūgt Dievu, draudzējas savā starpā, svin dzimšanas dienas un piedalās draudzes svētkos.

IMG_20160721_104425622_HDR

Bez tā, vēl tiek organizētas ekskursijas un kopīgi izbraukumus ārpus Cēsīm. Vasarā bērniem un pusaudžiem ir nometne brīvā dabā. Organizējam braucienus uz Rīgas „Prieka vēsts” draudzes dažādiem pasākumiem bērniem un pusaudžiem, piem., ”Mūzikas Spārni”, nometnes.
Nodarbību laikā par bērniem rūpējas brīnišķīgi un sirsnīgi skolotāji.

Ja vēlaties, lai arī jūsu bērns apmeklētu svētdienas skolu, tad, lūdzam, pieteikties pie svētdienas skolas vadītājas Lāsmas Tauriņas (tel. 29988454) .

Informācija vecākiem:

Lūdzam parūpēties, lai bērnam uz nodarbību būtu līdzi svētdienas skolas grāmatiņa, Bībele un neliels cienastiņš (piem., auglis, maizīte, sula).
Mājās pārrunājiet svētdienas skolā apgūto Dieva Vārdu.
Gādājiet, lai bērns uz nodarbību ierastos tīrs, kārtīgs un vesels.

Dievkalpojuma laikā vecākiem ar mazuļiem no 0 – 3 g.v. ir iespēja uzturēties Mazo bērnu telpā, kur bērni var rotaļāties, bet vecāki var redzēt dievkalpojuma translāciju.

Jannet Doe

You can have a day and night switch mode on your single click. Minimal Lite blog theme is one of the best themes for the blog, with easy setup and clean design helps the user to interact

Follow US