"Prieka Vēsts"

Cēsu kristiešu draudze

Sociālā palīdzība

Draudze veic sociālo darbu, palīdzot cilvēkiem, kuri paši sev nespēj palīdzēt.
Mūsu sadarbības partneri ir Somijas Misiones draudze. Ziedotāji ir arī vietējie sponsori un pilsētas iedzīvotāji.

Draudzes cilvēki apmeklē daudzbērnu ģimenes Cēsu novadā un citur Latvijā, palīdzot ar drēbēm, higiēnas priekšmetiem, pārtiku, dāvinot bērniem dāvanas un sludinot evaņģēliju.

Draudzes namā trešdienās un piektdienās ir atvērts sociālās palīdzības centrs, kurā pilsētas iedzīvotāji var saņemt palīdzību – drēbes un apavus bērniem un pieaugušajiem, dažādus sadzīves priekšmetus un higiēnas preces.

Esam sadarbojušies ar Cēsu pilsētas slimnīcu, dāvinot spēles un rotaļlietas bērnu nodaļai, higiēnas lietas ginekoloģiskajai nodaļai, spectērpus personālam.

Jau 10 gadus draudze realizē labdarības projektu „Vislielākā dāvana”. Uz teatrālu izrādi tiek aicināti bērni, pēc kuras noskatīšanās katrs saņem dāvanu kasti. Šīs dāvanas īpaši Ziemassvētku laikam gatavo ārzemju bērni kopā ar saviem vecākiem.

TĀ IR TAVA IESPĒJA:

IESPĒJA SAŅEMT
Iespēja saņemt apģērbu un apavus labā stāvoklī.
Iespēja sniegt informāciju par cilvēkiem, kuriem klājas grūti, lai draudzes sociālās palīdzības kalpošana tiem var sniegt garīgu un materiālu palīdzību.

IESPĒJA DOT
Draudze rūpējas par sabiedrības garīgo un materiālo stāvokli, un palīdz katram pēc savām spējām. Ja arī tu vēlies pievienoties šim darbam, tad vari to darīt :
– ziedojot naudu,
( Naudas līdzekļi ir vajadzīgi, lai apmaksātu trūcīgo ēdināšanu; degvielas izdevumu segšanai, kad palīdzība tiek piegādāta daudzbērnu ģimenēm laukos; telpu uzturēšanai, lai palīdzībai domātās lietas būtu kur savākt, uzglabāt un izsniegt.)
– ziedojot drēbes, apavus un sadzīves priekšmetus labā stāvoklī.

Sociālās palīdzības kalpošanas vadītāja, Anita Tīrone – tel.nr. 26377610.

Jannet Doe

You can have a day and night switch mode on your single click. Minimal Lite blog theme is one of the best themes for the blog, with easy setup and clean design helps the user to interact

Follow US